Innowacyjne rozwiązania poprawiajace bezpieczeństwo na drogach

Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z klientami
- prowadzenie działań promocyjnych oraz edukacyjno - marketingowych związanych z produktami oferowanymi przez firmę na terenie gmin i powiatów
- monitorowanie rynku
- współtworzenie i realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
- wykształcenie minimum średnie
- mile widziana znajomość branży drogowej i/lub oświetleniowej
- pełna samodzielność
- czynne prawo jazdy kat. B
- umiejętność obsługi komputera (Windows, MsOffice)
- dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
- czynne uczestnictwo w działaniach reklamowo - wizerunkowych
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
- gotowość do wyjazdów służbowych w obrębie całego kraju

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny eta
- samodzielną pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- samochód służbowy
- telefon komórkowy
- laptop
- wynagrodzenie stałe + system prowizyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: biuro@inzynieria-ruchu.pl

Kontakt

Dane rejestrowe:
ul. Sienkiewicza 45
05-220 Zielonka

Adres kontaktowy:
Guzowatka 7b
05-252 Dąbróka
tel.       (22) 250 29 42
            (22) 250 23 56
            (22) 250 25 87
fax (22) 250 29 48
biuro@inzynieria-ruchu.pl

Projekt i wykonanie AddHeadCat